| sdad a întrebat:

Ce parere aveti despre s2 plus?
va rog seriozitate! raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| alexsweet1234 a răspuns:

E un telefon foarte bun.....si arata frumos.....eu am un Samsung galaxy note 2 si l-am spart si nu dau 850lei ca sa ii fac touchscreenu deci o sa imi iau si eu un Samsung galaxy s2Plus

3 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

E foarte bun
dar la banii aia iti recomand
un Sony xperia E.

| WH a răspuns:

Isi merita toti banii mai ales ca e putin peste S2 care a fost telefonul anului in 2011.Mai ales ca vine cu Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean). Si eu de abia astept sa mi-l cumpar.

| maryusmono a răspuns:

Parere sincera: este la fel de performanta ca si S2. si costa mai mult asa ca iti recomand S2 normal.