| KateMiddleton a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia E 52, merita? Funda pentru un raspuns complex.

6 răspunsuri:
| Kriis99 a răspuns:

Important e să-ţi placă ţie. Din câte am văzut e destul de ''ok'' şi, deşi are taste normale, arată frumos.
O altă variantă ar fi să optezi pentru un telefon cu touch screen. Având în vedere că au apărut foarte multe modele, unele telefoane de acest gen sunt la preţuri foarte accesibile.

| KateMiddleton explică (pentru Kriis99):

Nu-mi plac telefoanele sensoriale, pur si simplu nu mi-e comod, vorba nu sta la pret, pur si simplu era cel mai stilat din telefoanele cu ecran simplu.

| Kriis99 a răspuns (pentru KateMiddleton):

Trebuie să îţi placă ţie. happy

| maryusmono a răspuns:

Cred ca te referi la vechiul e 52 nu-i asa?

Daca este cel pe care il stiu si eu. atunci te tine mult de tot bateria fiind un telefon business cu aspect placut.

| KateMiddleton explică (pentru maryusmono):

Care e nou si care e vechi? E doar un telefon Nokia e 52, nu?

| maryusmono a răspuns (pentru KateMiddleton):

Este doar un telefon. Dar este aparut mai demult, de aceea l-am numit "vechiul". happy