| Lala356 a întrebat:

Hei,ce parere aveti, telefonul Nokia n97 e bun? merita sa imi cumpar?

3 răspunsuri:
| EmmEmma a răspuns:

Da e super doar sa ai grija sa nu il scapi de prea multe ori de fapt evita asa ceva pentru ca e foarte sensibil crede-ma si eu am avut, dar in mare e ff fain chiar daca e un model mai vechi eu iti recomand sa il iei doar sa ai mare grija si iti dau un sfat nu da telefonul la toata lumea big grin

| AđiţăCr7 a răspuns:

Este bun şi merită toţi bani happy [ A avut si matusa mea si e foarte bun ] happy

| AđiţăCr7 a răspuns:

Funđă?smug