| rzvN3k a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Ace Duos? Cum se misca, daca merg jocurile bine pe el, navigarea pe net...dau funda la cel mai bun raspuns! big grin

1 răspuns:
| RoxxRoxanne a răspuns:

Bună! Doi prieteni de ai mei au...la unul din ei merge foarte rău, pe când la celălalt merge foarte bine! Depinde și câtă memorie liberă ai în el...un sfat: toate datele mută-le într-un card ca memoria telefonului să fie liberă. Așa îți va merge foarte, foarte bine!