| nimicitorul a întrebat:

Salut ce parere aveti despre Samsung galaxy s duos se misca bine la jocuri pentru ca mie un baiat mi-a zis ca are rezolutia prea mare si merg incet jocurile si cum se aude difuzorul la muzica.

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu are nici o treaba rezolutia cu viteza de miscare a telefonului, nu are nici o logica, rezolutia nu este prea mare. telefonul cu cat are rezolutia mai mare cu atat se vad pe el videoclip-urile, imaginile mai bine iar rezolutia lui nu este deloc mare fiind de 540x960, o rezolutie mare este 1920x1080, iar jocurile merg foarte bine si difuzorul se aude tare.

| nimicitorul explică (pentru AlexElektro1987):

Rezolutia lui este 480 pe 800 pixeli nu cat ai zis tu laughing

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru nimicitorul):

Ma gandeam la Samsung galaxy s plus nu la duos