| adych a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonultau.ro este de incredere pentru ca as vrea sa cumpar un telefon de la ei.

Răspuns Câştigător
| musickid440 a răspuns:

Eu spun ca da, dar iti sugerez mai mult Altex sau eMAG.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai duce direct sa ti-l achizitionezi de la Vodafone/Orange sau cosmote.Dar iti sugerez ori Vodafone ori cosmote! Orange au preturi foarte mari la telefoane si abonamente!

| mnthseby a răspuns:

Eu cred ca sunt de incredere

| stroedaniel13 a răspuns:

Este un site de incredere. livreaza la timp si au preturi destul de bune!

Totusi tot eMAG-ul sunt baza. ai vazut ce promotii au la telefoane? Uite aici: http://bit.ly/12wCjhR