| Anays5 a întrebat:

Ce parere aveti de Vova? E de incredere? Vreau sa-mi cumpar un telefon.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

O recent am comandat un player MP3 de la Vovo. Am fost atât de fericit că am primit un player audio în stil vintage, fără costuri. Am așteptat ca 30 de zile să se livreze acest mp3. În sfârșit, am obținut ceea ce nu mă așteptam. Am primit niște gadgeturi de calitate scăzută și nu știam ce este asta. Era prea mic și avea doar slot pentru memorie (poate). Am fost complet enervat, deoarece am așteptat mult timp la MP3 și asta am primit de la ei. În cel mai scurt timp, am sunat mizerabil la serviciul lor pentru clienți și nu am reușit de cel mai rău serviciu al clienților.

Băieți, nu recomand niciodată nimănui să cumpere ceva de la Vova. Vor să te atragă prin obiectele lor fanteziste la preț ieftin. Sunt sigur că toate articolele de pe site-ul lor vor fi false. Încă nu știu că Vova încă supraviețuiește acestei piețe

https://www.quora.com/Is-Vova-legit

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.trustpilot.com/review/vova.com

sunt si pareri pro si contra, personal as cumpara de undeva unde e sigur, sunt bani tai, riscul tau

| Anays5 explică (pentru RAY):

Dai dreacu de bani voiam sa stiu daca ajunge in max 2 saptamani

| Celcestietot a răspuns:

Mai bine i-ați unul cunoscut, nu de la Vova, wtf.

| Anays5 explică:

Mersi