| Neymar96 a întrebat:

Ce sa aleg dintre Samsung galaxy s4 sau iphone 4s avand in vedere ca eu sunt fan iphone? si credeti ca s4 as gasi sa il dau la schimb pe iphone 5?

6 răspunsuri:
| Tomytza87 a răspuns:

Samsung galaxy S4 este mai bun si de cat IPhone 4s si decat IPhone 5s asa ca ia-ti s4

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 ( chiar Duos ) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3022%2C2493%2C1965

Toate cele bune!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-ce-funda/

| untu a răspuns:

Ti-as recomanda sa iei Samsung Galaxy S4 este cea mai buna marca si cel mai bine vandut smartphone si e cautat de toata lumea pentru ca este foarte performant!

| pelmusantonio a răspuns:

Samsung este mai bun in multe privinte si dupa experienta mea cred ca ar trebui sa alegi ce este mai bun. Tu alegi. Daca ti se pare ca iPhone este mai bun si costa mai putin... Alegi. big grin

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Daca esti fan IOS ramai pe IOS, merita.
S4 de la Samsung e un telefon bun, tu iei decizia finala!