| MihaiN1 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 iar cineva vrea sa facem un schimb sa imi dea iPhone 5.
Vreau sa stiu parerile voastre daca sa fac schimbul sau nu avand in vedere ca eu nu prea ma pricep la telefoane.

Multumesc!

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Http://versus.com/es/samsung-galaxy-s4-64gb-vs-apple-iphone-5-64gb
in comparative s4 e mult mai bun. eu nu as schimba.

| Seby90 a răspuns:

Nu.

| SasNetRomania a răspuns:

NU! iphone o fi el mai scump dar performanta mai slaba, plus ca are un sistem de operare foarte limitat, Apple va tine in "curtea" lor cu aplicatiile si jocurile.

| Doctorfishadi a răspuns:

Eu unul as pastra samsungul, imi place mai mult android decat so cu care vine iphone!

| SpikeSpigel a răspuns:

NU! S4 Are android si aproape toate jocurile sunt gratis, Iphone are i OS 7 in care toate aplicatile costa..., pe langa asta Android(S4) este muult mai bine optimizat decat i OS(Iphone), deci sa ii spui nu.

| Reea6 a răspuns:

Ar fi cea mai mare prostie avand in vedere faptul ca performanta iphonului este cu mult sub galaxy

| FirsT1001 a răspuns:

Nu, Iphone e sub Samsung galaxy