| DedeTPU a întrebat:

Ce sa aleg dintre telefoanele Iphone sau Samsung SGH-E210 cu clapeta.
PRIMUL RASPUNS FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

Iphone normal.

E greu de crezut ca un telefon atat de subtire ar putea oferi atat de multe caracteristici: un ecran mai mare, un cip mai rapid, cea mai recenta tehnologie wireless, o camera iSight de 8MP si mai multe. Toate intr-o carcasa din aluminiu frumos proiectata si realizata cu un nivel de precizie fara precedent. iPhone 5 are o grosime de doar 7.6 milimetri si cantareste doar 112 grame. Este cu 18% mai subtire si mai usor cu 20% decat iPhone 4S. Singura cale de a atinge un asemenea design este luarea in considerare a fiecarui detaliu, inclusiv detaliile pe care nu le vedeti.

1 răspuns:
| stroedaniel13 a răspuns:

Iphone