| Patyi a întrebat:

^.^batting eyelashes

Curand, o sa imi cumpar alt telefon si nu sunt hotarata ce sa aleg dintre : Iphone 4ES, Samsung Galaxy sau BlackBerry?

Daca are cineva unul dintre telefoanele de mai sus, sa imi spuna daca sunt bune. big grin!

Si ce credeti sa imi cumpar!

Fundaa! :*:X

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Samsung clar

| viorel70 a răspuns:

Iphone 4Es ti-as recomanda sa iti cumperi Samsung Galaxy e cam naspet si nuprea functioneaza la fel ca iphone 4es iar BlackBerry n-am ce sa spun are ecranul acela mic si abia vezi ce scrie chiar daca ai tastatura ca sa poti scrie dar tot IPHONE 4ES este mai bun deci ti-l recomand big grin

| viorel70 a răspuns:

Iphone 4Es ti-as recomanda sa iti cumperi Samsung Galaxy e cam naspet si nuprea functioneaza la fel ca iphone 4es iar BlackBerry n-am ce sa spun are ecranul acela mic si abia vezi ce scrie chiar daca ai tastatura ca sa poti scrie dar tot IPHONE 4ES este mai bun deci ti-l recomand big grin... Funda?>D

| TheCh0cap1c a răspuns:

Recomand Samsung Galaxy S 2/S +. Nu iti lua niciun fel de iPhone, pentru ca sunt pacatoase la soft. Am avut un iPhone si tot din 3 in 3 luni trebuia sa schimb soft-ul ca se bloca telefonul. Nu mi se intampla doar mie, si altor prieteni d'ai mei.