| Meh_Andutza_1998 a întrebat:

eu sunt Anda si am 14 ani vreau sa stiu cate ceva despre telefoanele Samsung galaxi s 2 si iphone 4 s urmeaza sa am unul dintre ele. nu stiu ce sa aleg si care e mai bun

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca S2.Este mai bun, dupa parerea mea.

| Vvistula a răspuns:

Ok da ios e mai rapid dar asta pentru ca e facut doar pe Apple androidul e pentru Motorola Samsung LG Huawei Sony si tot asa e greu sa adaptezi un anumit sistem de operare la toate telefoanele si sa mearga perfect oricum iti spun sigur ca te vei bucura mai mult d eun s2 decat de un 4s si asta cel mai mult datorita ecranului, oricum e mai bine sa iti iei unul dar decat sa iti iei 4s nu poti sa iti iei Samsung galaxy s3 oricum tu alegi asta a fost doar opinia mea sper ca te-am ajutat

| Vlad123456 a răspuns:

Am avut S2 si am 4s. Te sfatiesc sa-ti iei 4s. E mult mai performant si sistemul de operare IOS este de 100x mai bun dacat andriod.Cel mai mult mi-a placut ca nu se plocheaza ca S2. Mie mi se bloca din chestii aiurea.
Asta-i parerea mea, dar daca te referi la pret S2 e mai bun. E mult mai ieftin.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Vlad123456):

Salut! Nu pot sa contest ca iOS nu este bun..scriu mesaje pe el la fel de bine ca pe o tastatura fizica! Dar.99% Din aplicatii costa ..Asta consider eu un dezavantaj.Dar daca ai bani de 4S, probabil ai bani de aplicatii...

| McLovin a răspuns:

Depinde pentru ce urmeaza sa il folosesti... daca il folosesti mai mult pentru multimedia, jocuri, filme, internet e mai bun s2 deoarece are un ecran mare(4, 3 inch).
4s are un sistem de operare foarte bun, care e putin peste androidul s2-ului,o camera putin mai buna si o calitate a materialelor din care este facut net superioara s2-ului.
Alegerea e a ta