| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Ce sa aleg intre lumia 520 si lumia 532? vreau si eu parere concreta in afara de mai pui 100 lei iti iei... va multumesc

4 răspunsuri:
| iovescugheorghe a răspuns:

Dupa parerea mea mai bun ar fi Lumia 532 deoarece ofera o experienta mai buna decat Lumia 520(rami, front camera), dar in mare sunt cam aceleasi, nu difera prea mult. sper ca te-am ajutat happy P.S. funda?

| RaduDavid a răspuns:

Lumia 532 e mai nou, dar nu stiu ce sa zic, eu as opta pentru lumia 520, pare a fi mai mare;-)

| InfinityLove2000 a răspuns:

532 clar.e mai rapid, are camera in fata, are camera mai buna si mi se pare mai dragut

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Microsoft Lumia 532, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......nhkuyp.php

Totuşi, eu NU prea agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune.