| CreKed a întrebat:

Ce sa aleg!? Un Samsung galaxy S3, Iphone 4S sau un Nokia lumia 920?

Răspuns Câştigător
| Dragosmarian a răspuns:

Depinde la ce vrei sa-l folosesti... daca vrei sa te tina bateria mai mult alege Nokia lumia 920, celelalte doua nu imi inspira multa incredere in ceea ce priveste calitatea lor se defecteaza mai repede happy

4 răspunsuri:
| NicolaVlad a răspuns:

Sunt de acord cu Dragosmarian, sunt satul de fanii android cu miliardele lor de aplicatii care multe din ele sunt inutile, iphone-ul este ok, dar daca il scapi e nasol.As alege Nokia lumia 920, e ceva diferit la inceput, e mai greu sa te acomodezi.Pana la urma alegerea e a tahappy

| GeorgyGeoClau a răspuns:

Eu zic s3, il folosesti mai usor decat Nokia lumia

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Dintre toate eu as alege samsungul si iti spun imediat si de ce:

-are procesorul mai bun
-are un ecran mai mare
-arata bine
-are android, versiune stabila
-ecran tactil deosebit de fidel

Te sfatuiesc sa arunci o privire aici: http://bit.ly/Z3UZ9L peste parerile celor care il detin deja.

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nokia Lumia 925: varianta imbunatatita a lui Nokia Lumia 920

http://www.lumeadigitala.ro/......-Lumia-920