| Iftimoaia_Aura_1996 a întrebat:

Ce sa iau: iPhone sau tableta?

Răspuns Câştigător
| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Tableta+deoarece iphone-ul se duce dracu daca il scapi odata pe jos big grin
acum depinde de tine :*

5 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

Tableta!

| AlexAvram94 a răspuns:

Mai buna-i tableta...

| ghostady2011 a răspuns:

Sall, pai depinde ce iPhone si ce tableta, eu in locul tau mi-as lua iPhone (eu nu-s fan Apple, is fan Samsung), deoarece am si tableta Samsung galaxy tab2 10.1 si Samsung galaxy s3, tableta nu o folosesc decat pentru gaming, in timp ce s3-ul il folosesc si pentru gamimg, fb, mess, etc. si e mult mai "flexibil", adica il iei oriunde in timp ce tableta, nu.

Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Tableta!