| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie dintre iphone si tableta, care dintre aceste tehnologii, este mai buna?

5 răspunsuri:
| ady13boss_9568 a răspuns:

IPhone-ul in general 4S deocamdata bate orice telefon ...galaxy S2(se blocheaza problema soft). tableta(iPad 2) :merge cam lent fata de iPhone 4. da pe net. e mai buna tableta mai ales iPad 3 LTE ..concluzia... iPhone 4S bate. orice. tableta din generatia lui

| IceCreamDoll a răspuns:

Am probat eu o tableta Apple la o ruda si pot spune ca m-a dezamagit: pe un site necesita un update la flash pe care tableta (Ipad 2) nu l-a suportat. Poate aspectul e aratos, dar la banii astia (2500 lei) e chiar o mare dezamagire. Mai bine incearca Samsung sau HTC.

| ChioruL14 a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Ios un suporta flash, intr-adevar, dar majoritatea site-urilor la ora actuala(si in crestere) deja suporta varianta mobil, deci cine mai are nevoie de flash pe telefon si tableta? ca ai nimerit tu un site explodat, e partea 2-a.
in principiu da, ia-ti Samsung sau HTC cu andoid, sa te apuce spumele cand vezi ca se misca sacadat si nu ai jocurile/tweakurile/aplicatiile care le are ios.

| IceCreamDoll a răspuns (pentru ChioruL14):

Eu am zis: e parerea mea + ca la banii astia tehnologia ar trebui sa fi fost mult mai avansata, daca nici pe un site unde trebuie o versiune mai noua de flash nu poate intra e cam panarama.

| Niiiicu a răspuns:

Ambele au cam aceleasi tehnologii pentru ca sunt facute de Apple dar in general tableta e mai buna