| mariusyk08 a întrebat:

Ce sistem de operare e mai bun la un telefon,android sau windows? Daca sunt si argumente le voi asculta, evident.
Merci!

Răspuns Câştigător
| MaskedMan a răspuns:

Evident,android. Sistemul windows iti ofera mult mai putine decat sistemul android. Sistemul android este mai practic si mult mai usor de utilizat.

6 răspunsuri:
| Misfits a răspuns:

Eu personal prefer android, E simplu, usor, iti ofera tot ce ai nevoie, si cred ca e mai potrivit pentru telefoane decat windows.

| TheHobbitHere a răspuns:

Clar windows. Android ul are mult mai multe laguri decat wp. Pacat ca sunt mai putine aplicatii decat la android, dar asta nu reprezinta un minus pentru mine.

Răspuns utilizator avertizat
| notefree a răspuns:

Windows phone daca doresti un telefon ieftin gen lumia 435
Android daca doresti un telefon mai scump

| VibeTrix a răspuns:

IOS