| TheHobbitHere a întrebat:

Ce telefon imi recomandati cu ajutorul acestor criterii?
1. sa fie rapid (adica sa nu stau 1 ora pana se deschide camera sau alte aplicatii)
2. sa aiba o camera foarte buna (peste 13 mp si sa faca un selfie minunat)
3.Sa fie de peste 5 inch.
4.Sa aiba o baterie destul de buna.
5. Sa fie subtire.
(Pana in 2000 de lei)
P.s: fara iphone.
Funda.

4 răspunsuri:
| IceKitty18 a răspuns:

Mi-e personal imi place Samsung note 3 si Huawei P7 amandoua fac poze bune si se misca la fel de bine. Dar imi place mai mult note 3 ca e mare iar pozele "selfie" ies mai bine pe el decat p7, acum nu stiu cat e pretul la note 3 dar eu l-am luat cu 2400 lei si de 1 an si ceva nu am probleme deloc cu el

| Stefystefytza a răspuns:

Samsung galaxy S6 edge

| andutzu2000 a răspuns:

640XL : 13 MP Carl ZEISS si 5 MP frontal
5, 7 inchi
3000 mhA
Merge fluid. Un smartphone reușit de către cei de la Mircosoft. big grin
Sau dacă vrei Android vezi ASUS Zenfone 2 cu 4 Gb RAM si 2, 3 GHz, 13MP si 5 MP frontal are 5, 5 inchi si baterie tot de 3000 mhA. Un telefon super bun, îți dai seama cum merge Android-i-l cu 4 Gb RAM, ca Windows pe 1Gb laughing glumesc. Dacă vrei Windows 640XL iar Android ASUS Zenfone 2.

| TheHobbitHere explică:

Sincer, chiar îmi place lumia 640xl dar am precizat un telefon subțire.
iar un 1gb ram.