| TheHobbitHere a întrebat:

Ce telefon bun îmi recomandați sub 1700 lei? Sa aibă o camera Bună, (cel puțin 8 mp), sa se miște rapid, sa fie de peste 5 inch și sa aibă o baterie buna. În afară de Samsung!
P.S: de preferabil windows phone.
Funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......-si-1700/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

9 răspunsuri:
| TheHobbitHere explică:

Dacă mi s lua iphone, as mai pune în plus și mi as lua 6 decar 4s. Am uitat sa menționez : fără iphone!

| bodysun a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Tu deja ai exclus cele doua branduri care conduc detasat piata telefoanelor mobile.

| TheHobbitHere explică (pentru bodysun):

Te referi la Samsung si la Apple. Cred ca mi au ajung lag urile samsungurilor si meniul/ designul monoton al iphone-lui.

| denis28 a răspuns:

UN Iphone 5 ar cam costa 1500 lei (Este foarte bun) dar daca vrei ati poti lua un iphone 4s ar costa intre 800-1000 lei

| teot56 a răspuns:

HTC desire 526
HTCu M8 mini

| TheHobbitHere explică (pentru teot56):

Si eu m am gandit la HTC, dar pentru mine grosimea îi adauga un minus mare in fata.

| Pppbbb a răspuns:

Iti sugerez Iphone 5, deoarece se strica foarte greu si este si performant. De asemenea este si la modalaughing