| Skc a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 2000 de lei? Si de ce?

8 răspunsuri:
| Iuliancik77 a răspuns:

Chat-ul Windows Phone 8 îl integrează și pe cel al Facebook, astfel că nu mai trebuie să intri în aplicație. Sistemul nu este perfect, însă sunt pe drumul cel bun; bateria tine tare mult, muzica cinta tare, fotografiaza bine si filmeaza
NOKIA LUMIA 620
funda?

| Temmp0 a răspuns:

S5 - daca esti in turma de android.
Sincer, cauta cel mai scump Windows Phone pana in 2000 lei. Si ala va fi perfect. Ai incredere in WP, nu stau acu sa te conving... Te convingi singur, vei vedea

| GhostRider02 a răspuns:

S4

| nutu123 a răspuns:

Samsung galaxy ace 4
este nou si bun la aplicați...

| Maree1 a răspuns:

Sony Xperia z2! Camera 20, 7Mp 5. 2inch 3GB RAM SUPER TELEFON.

| Dinu_Cristian_1990 a răspuns:

Intra pe aliexpres si gasesti acolo o gramada de telefoane ieftine, eu am un thl t6s de acolo.

| denys2000 a răspuns:

Samsung galaxy S5, HTC one m8, iphone 5 LG g2 sau LG g3. Ai incredere

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.