| gmxromania78 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in maxim 799 Ron? Eu ma gandeam la un Alcatel X'POP sau Allview P5 ALLDRO, voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| PhoenixShadow a răspuns:

Eu zic ca Allview e mai bun.

| dogslover a răspuns:

Poti incerca si LG Optimus L7, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S mini 2. Vezi tuwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview se presupune ca i mai performant, dar stiu pe cineva care are si dupa un timp nu mai functioneaza ca la inceput, de acest Alcatel am auzit numai lucruri bune, si cred ca o sa fie urmatorul meu telefon