| anonim_4396 a întrebat:

Ce-mi recomandati dintre:

Allview AllDro P3
Alcatel OT-991
Allview P5 Mini
HTC Desire C
Huawei Ascend G300

SAU
Am un buget de 500-600 lei.Ce-mi recomandati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huawei Ascend G300 sau Allview AllDro P3, personal as opta pentru Allview, face fotografii foarte bune, si e dual sim

| Ykuzo a răspuns:

Personal, îţi recomand Allview P5 AllDro sau Allview P5 doar dacă mai eşti dispus să pui între 200 pentru P5 Alldro şi 500 lei pentru P5 Quad.

Ca să îţi răspund la întrebare, care dintre acele smarthphone merită cumpărate, îţi recomand:
1. Allview P5 Mini (Android 4.0.4)
2. HTC Desire C (Android 4.0.3)

| DaftPunk a răspuns (pentru Ykuzo):

Nu dau importanta versiunii de android (un 3.0 imi ajunge).Ma intereseaza in special calitatea aparatului.
La el folosesc camera, internetul, gps-ul si ca tot omu, jocurile.Singurul lucru care nu-mi place la HTC Desire C este lipsa flash-ului.

| Ykuzo a răspuns (pentru DaftPunk):

In acest caz alegerea este intre Allview P5 mini si Huawei Ascend
Allview P5 mini are un procesor bun, o camera buna dar nu are flash
Huawei Ascend are camera destul de buna, are flash.
Jocurile si pozele sunt bune pe Allview daca nu iti trebuie flash-ul
Pe Huawei nu o sa mearga unele aplicatii sau jocuri dar telefonul are flash si un ecran mai mare (daca nu ma insel).