| Daniel26 a întrebat:

Ce tip de folie sau carcasa sa iau pentru telefon, sa nu se mai vada amprentele si sa il protejeze de zgarieturi/socuri?

4 răspunsuri:
| Yasmine1999 a răspuns:

Cea privacy (este neagră). O folosesc și eu de foarte mult timp și e super. La cum mi-am scăpat telefonul, cu o folie obișnuita era făcut bucăți? Plus de asta, ai mai multe beneficii, nimeni nu se poate uita in telefonul tău pentru ca nu va înțelege nimic, e super.

| RoCkKiD a răspuns:

Mie nu imi pare ca telefoanele mai au nevoie de folii, amprente pe ecran o sa fie si cu folie si fara iar de protejat nu e nevoie. Cam toate ecranele incepand din 2017 sunt suficient de dure incat nu se zgarie decat daca intra in contact cu chestii foarte dure, si nu cred ca ai diamante in buzunar. Poti sa incerci sa dai cu cheia pe ecran, o sa vezi ca nu ramane nici un semn.

Cat despre husa, poate fi si una ieftina, dar daca vrei protectie cu adevarat vrei una care e ca o carte ca sa acopere si ecranul. Am doi prieteni care au reusit sa sparga ecranul cu husa de cauciuc doar pe spate. happy

| Bizon95 a răspuns:

Silicon moale, full glue
eu asta am
insa mai am si carcasa UAG (Urban Armor Gear)... cea mai buna
si l-am scapat odata pe strada si nu are nici macar zgarieturi... VAGI!

| AdelinaC a răspuns:

Husa stil carte mi se pare cea mai practica pentru ca protejeaza bine de socuri