| Daniel26 a întrebat:

Ce fel de folie pentru telefon sa iau sa nu se mai vada amprentele, praful, eventuale zgarieturi, sa fie rezistenta? Daca ati cumparat ceva similar online, un link, va rog. Multumesc.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aproape pentru oricare tip de telefon poti cumpara si monta folie rezistenta de sticla.
Pentru amprente, praf si alte jeguri se foloseste... carpa moale. big grin

| Daniel26 explică (pentru Bula):

Si pe folia de sticla raman amprentele, praful etc?

| Bula a răspuns (pentru Daniel26):

Pe orice suprafata lucioasa tip "oglinda" se vad amprentele si praful, ele trebuie sterse pur si simplu, ca ochelarii, cu un material textil moale, preferabil antistatic.