| alma200033 a întrebat:

Daca am niste zgarieturi pe telefon si imi pun folie se m ai vad?

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bineînțeles. Folia trebuia aplicată înainte, nu după. E ca și cum ai pune sare în farfurie după ce ai mâncat tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca e din aia de aluminiu.

| Crush247 a răspuns:

Doar daca e de sticla.
Dar iti recomand sa iti speli telefonul cu pasta de dinti, pui pasta de dinti pe un servetel, intinzi pe tot display-ul iar dupa stergi cu un alt servete si nu se mai vede.
Chiar daca nu stergi cu pasta Categoric, Nu! happy

| Lokokos4 a răspuns:

Folia doar protejeaza ecranul.
Folia este transparenta si o sa se vada zgarieturile dar nu foarte rau.

| O'Brien_Eliza_1996 a răspuns:

Da,dar am văzut că dacă acoperi zgârieturile cu pastă de dinți, nu se vor mai vedea aproape deloc