| anonim_4396 a întrebat:

Ce va vine in gand prima data cand vedeti pe Facebook o poza cu o fata care se pozeaza cu cel mai decoltat tricou sau maiou din sifonier si cei mai stramti colanti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mi se face putin scarba, urasc cerseala asta de atentie si expunerea exagerata.
Nu zice nimeni sa iti faci poze doar cu bluze pe gat si cu pantaloni de 3 ori mai largi, sau sa porti asa cand iesi pe strada, dar sa mai avem totusi si un strop de decenta.
Dar e ok, sunt bune si femeile astea pentru barbatii care nu sunt in stare sau nu vor o relatie serioasa.

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

O rogi pe fata aceea prin mesaj privat sa schimbe poza cu una normala si decenta conform regulamentului Facebook!

| Caranfil a răspuns:

Sincer? Ca e o femeie usoara.E diferenta intre a fi frumoasa si aranjata si a lasa sa se vada totul.Acum depinde ca blugi stramti poarta toata fetele

| anamariarot a răspuns:

"Vai de capu' meu..."

| Dumbi a răspuns:

"Curv4!". Delete + block.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Dumbi):

Click dreapta delete nu stam la discutii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca vrea sex.

| Gonrax a răspuns:

Vrea atenție și nu știe cum s-o obțină