| anonim_4396 a întrebat:

love struckVoi cu ce ziceti ca se asorteaza niste colanti albastri treisferturi cu o bluza (maiou sau tricou) accesori desigur si pantofi (palarie). orice! Funda!tongue

Răspuns Câştigător
| Thatsnotmyname a răspuns:

Dacă sunt colanți, cred că e mai bine să încerci cu un maieu, eventual un lanț mai lunguț, o brățară care să se asorteze cu lanțul. da, poate și o pălărie, cu niște sandale sau teneși. thinking
E doar o părere, eu totuși aș încerca să văd ce iese.
Succes! happy

9 răspunsuri:
| OSCARtoons a răspuns:

Pai cu un tricou frumos albastru sau negru. ochelari de soare si cu skatzi in picioare. Funda?happy

| PetreConstanta a răspuns:

Colanti pantofi dar cu toc de 12 si palarie - superb

Răspuns utilizator avertizat
| ArianaDwen a răspuns:

Ilovemusicboy sunt mai mica de 13

| ArianaDwen a răspuns:

Scz.MihaitzaBoss am dat deja Funda crying
Dar sa stii ca Okelari de soare sunt o idee Minunata

| ArianaDwen a răspuns:

Decii.care-i problema? ilovemusicboy? angry

| paulaaaaa a răspuns:

Colanti albastrii 3 sferturi cu o camasa alba stransa in talie, un lant de gat lung albastru sau verde cu margele si sandale labe, albastre sau verzi, fara palarie.