| mimilolaarae a întrebat:

Ce ziceti, merita sa achizitionezi un iphone 5s sau un iphone 5?

6 răspunsuri:
| Aly1337 a răspuns:

Iphone 5s este mai bun, dar poti sa astepti pana apare Iphone 6

| Zaranul a răspuns:

Eu merg pe un Iphone5

| ccaattaalliinn a răspuns:

Iphone 5s e mai smecher deci respunsul este Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| MozZatY a răspuns:

Iphone 5s este mai bun decat 5... dar eu recomand Samsung s5 laughing

| elyfel a răspuns:

Parerea mea IPhone-ul nu se merita. Daca vrei ceva calumea ia-ti un HTC sunt foarte bune si au si design bun.Ia-ti IPhone de care iti permiti sau asteapta pana apare unul mai nou ca sa nu zici dupa aia ca modelul care-l ai s-a demodat

| Grasshoper a răspuns:

Automat ca 5s e mult mai bun. e mai dotat, si soft si hard.