| ๑Ioana๑ a întrebat:

Cei care au Samsung Galaxy Mini GT-S5570 Voi puteti sa descarcati sua aveti Temple Run sau Subway Surfers? Eu am cautat pe Magazin Play si nu-mi da Subway Surfers joc imi da o aplicatie cu instructiiuni pentru joc dar sa ma joc nu pot.sad Va rog ajutati-ma...Dau funda

Răspuns Câştigător
| alexalexx98 a răspuns:

Nu nu poti sa descarci. Din pacate telefonul tau nu este compatibil cu aceste 2 jocuri...

2 răspunsuri:
| ๑Ioana๑ explică (pentru alexalexx98):

What? De ceee? :crying(( Dar tu ai telefonul ca a meu de stii? laughing)

| alexalexx98 a răspuns (pentru ๑Ioana๑):

Nu nu am telefonul tau, am avut Samsung galaxy mini 2 si nu imi mergea