| ImCalledLamă a întrebat:

Contul pe play store sau Samsung apps e gratis? Am Samsung galaxy s III mini si nu stiu daca sunt gratis conturile...le am descarcate dar nu am cont. Fundaa

Răspuns Câştigător
| TrOlU a răspuns:

Countul este gratis casa poti tu sa iti descarci tot felul de prosti cum ar fi jocuri, aplicati etc. FUNDA? big grin happy

7 răspunsuri:
| DarkieDark a răspuns:

Iti trebuie cont pe app store si magazin play ca sa-ti descarci diverse jocuri, aplicatii, etc. si eu am un s2 plus si mi-a cerut crearea unui cont, si nu m-a costat nimic.nu au zis nimic de plata sau ceva, deci e gratis. Funda? big grin

| ImCalledLamă explică (pentru TrOlU):

Pot sa imi fac un cont fara probleme yess mss trebuie sa imi bag adresa de email si o parola...

| TrOlU a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Pai fa-ti si dupa poti sa descarci ce vr

| ImCalledLamă explică (pentru TrOlU):

Binie =]

| ImCalledLamă explică (pentru ImCalledLamă):

Cati termeni...

| TrOlU a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Mersi pentru funda happy

| ImCalledLamă explică (pentru TrOlU):

Cp m-ai ajutat...am rezolvat cu conturile acuma ma ajuti cu niiste jocuri misto? =]]]]