| kar1GaNNN a întrebat:

Credeti ca telefoanele de la eMAG sunt bune, originale?

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, normal ca sunt bune, cumpara cu incredere de la ei!

| minu2001 a răspuns:

Da parerea mea este ca : am avut un s2 si mi-a mers fffff bine nu am avut problemw

| kar1GaNNN explică (pentru Th3AbSinTh3):

O sa prind tupeu laughing

| AlexBoy88 a răspuns:

Logic ca sunt originale

| kar1GaNNN explică (pentru minu2001):

Foarte bine atunci happy multumesc de parere.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Dar de ce nu ai incredere?
sunt cel mai cunoscut magazin online din tara(cred)

| kar1GaNNN explică (pentru Th3AbSinTh3):

Pai auzisem unele pareri de la cativa prieteni cica au luat teapa, si telefoanele care i le-au adus acasa au fost la mana a doua si erau zgariate... :O

| kar1GaNNN explică (pentru AlexBoy88):

Ok mane, mersi.

| Eduard619 a răspuns:

Sunt foarte bune eu mi-am luat 2 telefoane un Samsung s4 si respectiv un Nokia lumia 510 si nu am avut nicio problema pana acum cu ele happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

EMAG vinde si produse resigilate, te sfatuiesc sa nu iei d-astea.
cel care l-a cumparat de ce l-a trimis inapoi? nu pentru ca nu ii convenea ceva la el? defectul e din fabrica, se mai intampla

| kar1GaNNN explică (pentru Th3AbSinTh3):

Da stiu ca se vand si produse resigilate, care sunt mai ieftine cu vreo 30-40 de lei, insa un prieten la comandat de pe EMAG nou si i l-a trimis zgariat, dar la returnat ca nu e multumit de el, si asta e... happy

| DoarEu291 a răspuns:

Da,sunt si bune si originale.Am comandat de 5 ori in ultimul an de la ei, deci, se merita.

| DoarEu291 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Doar la "Resigilate" au defecte.Ataat.In rest, sunt ok.