| doarunbaiatcurios a întrebat:

Salut,as vrea sa imi cumpar un iphone de pe eMAG, dar inainte am cateva intrebari.Ce stiti pot sa am incredere? Sunt telefoanele bune, noi si originale? Pot sa am incredere sa imi cumpar? Va rog frumos sa imi raspundeti cat mai serios! Multumesc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

EMag-ul vinde numai telefoane noi si originale, ca-i magazin legal, care reprezinta marile firme de telefon.

| aditimus a răspuns:

Poti merge si pe numarul mare de rewievuri la un produs anume insa de asemenea poti sa mergi sa il cumperi din showroom si il poti testa

| doarunbaiatcurios explică (pentru aditimus):

Nu am ocazia sa ajung la un showroom

| aditimus a răspuns (pentru doarunbaiatcurios):

Atunci comanda

| SharpEagle a răspuns:

Dar de ce de pe eMAG? E mai ieftin? Sau crezi ca la altii ar fi fake?

| doarunbaiatcurios explică (pentru SharpEagle):

Nu,pur si simplu l am gasit ca si site si le are in stock

| Anca018 a răspuns:

Eu chiar recomand Emag pentru a cumpara orice tip de produs. Mereu cumpar de la ei si nu am avut niciodata probleme cu ei si nici cu produsele lor, asa cum am avut cu cel.ro de exemplu, care mi-au trimis o trotineta electrica stricata si nici nu au vrut sa o rezolve la garantie pana nu am facut plangere la ANPC.
https://bit.ly/3tDHHWm