| Mureșan_Sorin_1962 a întrebat:

Cui ii apartine numarul 0264708009? Am fost sunat de pe acest numar aseara cand nu eram la mine in camera si cand am sunat inapoi tot ce am auzit a fost "post telefonic deranjat temporar". Acest numar nu este la contactele mele.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa nu mai faci asta! Poate fi un numar cu suprataxa si o incurci. N-ai pierdut nimic daca ai pierdut un apel. Cine vrea, revine. Dar daca suni inapoi poti pierde o avere daca esti pe abonament. Pe cartela poti pierde doar cativa euro si nu-i bai. Atata iti pot spune ca este un numar alocat cuiva din Cluj in reteaua fixa. Daca nu a fost relocat este de la Telekom Romania.