| gagaangel a întrebat:

Buna
am si eu nevoie de un sfat eram cu prietena mea cea mai buna si pe tel ia aparut un apel de la un numar necunoscut si cum nu avea credit l-am sunat de pe numarul meu si era un baiat si habar nu avea idee de numarul prietenei mele am afcut cunostinta cu el.doar ca incepe sa tina al mine si sa-i placa de mine si vrea sa ma vad cu el. dar nu stiu daca pot avea incredere in el. voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am inteles cum ai putut tu sa suni pe cineva care a telefonat pe alt telefon cu numar ascuns? La ce numar l-ai sunat?

| cristina_3322 a răspuns:

Pai daca nu e cu mult mai mare ca tine. adica iti poti da seama si dupa voce... te poti duce singura daca ai destula incredere in tine ca te descurci cu un baiat mai mare, sa-i faci fata. Dar daca nu te simti prea sigura pentru tine ia-ti o prietena ori sa stea mai in spate sau chiar cu tinewinking

bafta!

| HQMada a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta si stii foarte bine de ce mai e o persoana care tine enorm la tine stii bine la cine ma refer nu e bine o sai faci mult rau crede-ma pe minebatting eyelashes stiu ce zic nu gasesti multi baieti de felul lui tongue