| Mandy693 a întrebat:

Cum dau si eu niste telefoane uzate? unele merg unele nu dar as vrea sa le dau pe toate odata

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Te duci la un service de telefonie mobila din orasul tau cu toate telefoanele, le arati baietilor de acolo, spui ca vrei sa le vinzi si discutati pretul. Ei le vor cumpare pentru a le revinde sau pentru piese de schimb. Sper sa reusesti. Bafta

1 răspuns:
| AndreMadalina17 a răspuns:

La Vodafone poti sa te duci.ei iau telefoane si ori le arunca ei intr-un loc sigur ori le dau nu stiu sigur.dar daca unele finctioneaza intra pe mercador si gasesti cumparator!