| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Cum dezactivez funcția ecranului 3d pe smartphone Samsung galaxy a 20 e

5 răspunsuri:
| Alle236 a răspuns:

Din setari

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Alle236):

Si unde dau mai exact la setări? Mă poți ajuta mai mult te rog?

| Alle236 a răspuns:

Deci chiar cand intri in setari cred ca sprie setari mare in partea de sus a ecranului iar dedesup ai o lupa si scrii acolo 3d sau 2d si vezi daca iti gaseste ceva pe acolo altfel nu stiu cum ai putea gasi

| Alle236 a răspuns:

Sau incearca sa iei toate setarile la rand si probabil vei gasi cu am vazut de vreo o luna la george bufnici la un Samsung s20 cum sa faci dar nu imi mai aduc aminte prea multe stiu doar ca era un videoclip in care prezenta si niste huse pentru telefon

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Alle236):

Am scris 3d nu merge