| alexalexuz a întrebat:

Cum imi fac wierelles-ul (wifi-ul) pe calculator? Ca atunci cand dau pe telefon scanare sa fie si reteaua calculatorului meu.

2 răspunsuri:
| MaurSEF a răspuns:

Hi,nu prea ai cum sa faci asta din calculator, ai nevoie de un rounter wireless, in care sa pui netul pe el, si dupa care sa; ti faci wireless in casa.deci din pc nu prea ai cum.bafta

| Ovy_Cristy_1984 a răspuns:

Am si eu totusi o intrebare despre cum sa am wierless in casa ce aplicatie trebuie sa descarc ca sa am internet pe telefon sau sa fur internetul/wireless-ul ma ajutati va rog!