| nytro233 a întrebat:

Cum imi pot incarca telefonul (HTC wildfire)? am un cod reincarcabil si cand dau *100# aleg reincarca-ti contul si dupa imi cere 16 cifre :-s eu am doar 14 (codul este de Orange) cum imi pot incarca telefonul?

2 răspunsuri:
| Bengeaminuu a răspuns:

Buna! Nu asa se procedeaza. Pentru a reincarca creditul Orange scrii 222 umat de codul de reincarcare si apoi suni. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| nytro233 explică (pentru Bengeaminuu):

Asa am facut si zice numarul nu este in serviciu...esti sigur ca trebuie asa?