| puscahoreangaion a întrebat:

Cum ma inregistrez la serviciu voip romtelecom?
cand intru pe google ce tastez ca sa intru pe romtelecom serviciu voceonline romtelecom?

1 răspuns:
| steel25 a răspuns:

Conectarea la platforma VoIP se poate realiza, la alegere, prin Internet Public sau Clear Channel/VPN.

Prin intermediul platformei vor putea fi gestionați clienții finali. La randul lor, clienții finali pot accesa platforma pentru a vizualiza informații despre situația conturilor proprii. Serviciul include și o transă de numerotație alocată reseller-ului spre utilizare, pe toată durata contractului.