| FLORINOVICI a întrebat:

Salutare.
Am net de la telekom si la router, la VoIP nu este beculetu` VERDE este ROSU de ce? Trebuia sa fie verde.

Daca puteti sa ma ajutati va rog.
Mentionez ca imi merge netul, adica sa intru pe google, youtube.

2 răspunsuri:
| Ichimescu_Andrei_1998 a răspuns:

Se poate sa ai o conexiune f proasta sau sa se fi ars ce in router
sper ca te-am ajutat
dar e inregula cat timp poti intra pe net

| Andaci_Tibi_1995 a răspuns:

Si mie ii tot asa. Sti ceva fa ca mine:
1. Suna la telekom sa vina sa repare. (Daca nu opţ.2)
2. Suna la telecom si zi: daca nu veniti sa reparati ma mut la alta firma. (Si daca nici asa nu functiodeaza opţ.3)
3 Arunca ruterul de la etajul 4 de cini ori, pune in cutie si zi: sa vina dupa router ca s-a stricat.