| BloxxDaButcher a întrebat:

Vreau sa folosesc serviciul de VoIP al routerului de la Romtelecom. Mai am nevoie de ceva in afara de telefonul pentru VoIP? Modificari pe factura?

Răspuns Câştigător
| dov76 a răspuns:

Da, trebuie sa apelezi la serviciul relatii cu clientii si iti vor pune ei la dispozitie gratuity si aparatul telephonic + instalarea gratuita dar vor fi modificari in contract moca nu se poa` happy. vezi ca ii gasesti si pe facebook si chiar dau un raspuns rapid.