| SkyWaves a întrebat:

Cum pot bloca numerele ascunse?!

8 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

IPhone sau Android? Ce versiune?

| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ai in setarile de la apeluri aceasta posibilitate, va trebui sa instalezi o aplicatie care sa iti blocheze numerele ascunse care te suna.

| PainTech a răspuns (pentru PainTech):

Sau mai bine spus : ce model de telefon ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de modelul de telefon pe care îl ai, de versiunea de versiunea de software. Calls Blacklist e pentru telefoanele cu Android. E eficientă. Ți-o recomand.

| badriel a răspuns:

Depinde de tipul de telefon

| SkyWaves explică:

Telefon:Google Model: Pixel XL Versiunea Android:10

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Trebuie sa intri in setari de apeluri. Daca nu gasesti acolo, inseamna ca nu merge sa faci acest lucru pe telefonul tau. Mai poti incerca sa cauti aplicatii care sa blocheze numerele dar nu e garantat ca functioneaza. Poate gasesti pe forumuri cineva care sa fi incercat aplicatii de acest gen.

| Andreeush a răspuns:

Caută la setări.