| Lalola a întrebat:

Heii TPU, vreau o aplicatie pentru smartphone care pot bloca numerele ascunse, multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Pai cum sa-l blochezi daca e ascuns? Cred ca poti configura cumva sa folosesca o sonerie muta pentru toate apelurile fara caller id sau sa le redirectioneze undeva departe!?!

| BJK1903 a răspuns:

Nu exista o asemenea aplicatie, era bine daca exista. Dar din pacate NU. big grin

| angemon500 a răspuns:

.ro/blocvideotutorialarea-numerelor-si-a-apelurilor-cu-numar-privat-pe-telefoanele-mobile-android-tutorial-video/

| NataliaB a răspuns:

Hyy...Lalola,asa aplicatii nu exista din pacate!sad