| LexyyPessy a întrebat:

Cum pot descarca Talking Tom 2 pe un telefon Samsung(Hello Kitty)?

6 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar aplicatia este doar pentru telefoanele cu android. Daca telefonul tau nu are sistem de operare nu prea ai sanse.

| LexyyPessy explică (pentru gamestoper1998):

Ce este acela un android? Nu sunt prea priceputa.

| gamestoper1998 a răspuns:

Android este sistem de operare este ala ca si windows la calculator numai ca la telefoanele astea mai avansate de acum de pe piata.In timp ce telefonul tau nu are.Ar putea fii utila informatia despre marca telefonului poate imi dau seama daca am dreptate.

| LexyyPessy explică (pentru gamestoper1998):

Pai...Cam ce ai vrea sa stii?

| gamestoper1998 a răspuns (pentru LexyyPessy):

Pai la orice telefon este inscriptionat pe baterie pe capacul din spate sau undeva pe telefon marca.De exemplu:Samsung s5230, sau Samsung sgh 900 etc...In orice caz daca nu are un sistem de operare pe el nu va merge talking tom.

| LexyyPessy explică (pentru gamestoper1998):

Samsung s5230. Asta este. Deci, pot descarca jocul? Cum?