| sweetdyana18 a întrebat:

Am un telefon Samsung(acela cu hello kitty)... ce sistem de operare are? Are Samsung apps? daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| Bombonik001 a răspuns:

Sunt 2 feluri de telefoane Samsung cu hello kitty.

S5230- sistemul de operare nu e unul care sa impresioneze cum ar fi Android sau iOS. Este unul produs de Samsung. Nu e foarte genial.(cred ca gasesti Samsung apps in meniu sau la jocuri)

GT-C3300K- Nu are sistem de operare. Samsung apps este in meniu.

Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| AlberT1 a răspuns:

Are Android. Dar nu sunt sigur.

| s3by98 a răspuns:

Acel telefon are sistem de operare propriu nu are nici android nici simbian si nici nu are Samsung apps. Numai Nokia a facut telefoane cu simbian dar acum au trecut pe windows.

| jabulany a răspuns:

Eu am un Samsung s5260 si are sistem de operare Simbian si cred ca si al tau are la fel!