| ralluca15lp a întrebat:

Cum pot sa dezactivez o optiune daca sunt pe Orange?

Răspuns Câştigător
| Nicolae9989 a răspuns:

Pai apasa 1 si acolo iti apare

13 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Suni la Orange si ii intrebi! happy
Cel mai sigur cel mai usor!winking

| Maria786 a răspuns:

Cand iti reincarci contul, scrie "optiuni active" poti baga alta, care o vrei tu si te intreaba daca vrei sa dezactivezi optiunea veche. Simplu, nu? MULTA BAFTA!

| theodora28 a răspuns:

Sa suni la 411
Este apel gratuit

| Nicolae9989 a răspuns:

Salut incearca asta:
*100#
1, Contul Meu
2, optiuni activate
acolo iti apar toate optiunile activate pe car le ai,
o alegi pe care vrei sa o dezactivezi
ex(ai 1, 2, 3, vrei sa dezactivezi optiunea 2 dai tasta 2 si trimite si iti apare
1 activeaza sau
2 dezactiveaza
dai 2 si trebuie sa iti apara un mesaj de confirmare
Sper ca te-am ajutat.

| tranquilaaa a răspuns:

Suna la servicii clienti sau du-te la o resedinta Orange si vorbeste cu un reprezentant de acolo.

| HardCore7750 a răspuns:

Salut
*100#
1, Contul Meu
2, optiuni activate
acolo iti apar toate optiunile activate pe car le ai,
o alegi pe care vrei sa o dezactivezi
ex(ai 1, 2, 3, vrei sa dezactivezi optiunea 2 dai tasta 2 si trimite si iti apare
1 activeaza sau
2 dezactiveaza
dai 2 si trebuie sa iti apara un mesaj de confirmare
O zi buna

| ralluca15lp explică (pentru Nicolae9989):

Dar nu imi apare "optiuni activate"...am asa: 1.contul meu 2.schimb 3.promotii 4.internet 5. Orange young 6. optiuni 7.credit si reincarcare 8. roaming si intl 9.servicii,puk si timp liber

| Nicolae9989 a răspuns (pentru HardCore7750):

Ma ce miai copiat raspunsu si ai adaugat la urma numa o zi buna.

| HardCore7750 a răspuns (pentru Nicolae9989):

Nu am copiat nimic
O zi buna

| Nicolae9989 a răspuns (pentru HardCore7750):

Si atunci cum se face ca exact cum am scris eu ai scris si tu ex 2, optiuni activate si restul doar la urma ai scris tu inloc de "Sper ca te-am ajutat."
"O zi buna".

| HardCore7750 a răspuns (pentru Nicolae9989):

Eu am raspuns, nu m-am uitat la altii, daca s-a nimerit sa fie la fel ce sa zic eu
O zi buna

| ralluca15lp explică (pentru Nicolae9989):

Am reusit multumesc mult happy

| Nicolae9989 a răspuns (pentru ralluca15lp):

Cu placere.