| ladybird a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum sa dezactivez o optiune din reteaua orange?

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

*100#, dai optiunea 2 "oferte"si intri tot pe optiunea care o ai activata si iti arata acolo ca daca vrei sa o dezactivezi apasa tasta1 si sa dezactivat.Eu am orange si tot asa fac incearca si sa imi scrii pe site sa imi zici daca ai putut

7 răspunsuri:
| marry a răspuns:

Suna la serviciu clienti ...adica la 444winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu... cu bgrija si cu atentie rolling on the floor nu hai ca am glumit nu stiu exact dar daca nu gasesti pe cineva care sa iti spuna cumparati alta cartela nu ii mare... avere. nu ii prea scumpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la *100# si apoi dai la optiunea care se activeza automat si scrie aqolo anuleaza optiune adica 1 si gata

| ned a răspuns:

Poti cere aceasta la orice orangeshop, alta varianta este prin telefon la 411, gatuit, unde vorbesti cu un operator. Alta cale este prin *100#, un sitem interactiv de mesaje cu operatorul.
Daca nu reusesti intra la orice dealer Orange si intrebi, te ajuta acolo.

| maryan_4075 a răspuns:

*** nu stiu nici eu

| maryan_4075 a răspuns:

*** nu stiu nici io