| strategicul007 a întrebat:

Cum pot sa instalez mai multe aplicatii pe tableta cu android 4.1 mai am memorie destule+ card si cand descarc un joc de pe google play scrie ca nu am loc ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Este posibil ca memoria interna sa fie plina.Ar trebuii sa fie o functie care daca este bifata iti instaleaza aplicatiile pe memoria sdcard-ului.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ai umplut sa zicem 8Gb? Daca da, ataseaza-i un card si gata problema.Sau,posibil sa fie o eroare a softului sau si ar avea nevoie de o resoftare generala.

| strategicul007 explică (pentru Grimmjow69):

Si unde e acea bifa?

| strategicul007 explică (pentru AllinaDaniella):

Am card aproape gol si tot pe tableta se instaleaza