| xWeasel a întrebat:

Cum pot sa updatez versiunea de android pe telefonul Samsung Galaxy Ace GT 5839i? Am android 2.3.6 Ginger Bread si as vrea 4.2 Jelly bean.Telefonul e rootat.Nu vreau pareri sau alte prostii vreau doar soluatia dau funda + vot.

2 răspunsuri:
| secret96 a răspuns:

Nu iti recomand. Ace e destul de slabut si nu o sa iti mearga prea bine 4.2 pe el...

| xWeasel explică:

Secret96 sa sugi **** de om prost ca zic sa nu comentezi cu prostii si pareri si fix aia faci sa fii primul luameai pla intre dinti de bulangiu imputit