| Kate99 a întrebat:

Cum scot/pun aplicatii pe ecran la Samsung galaxy mini2? Cel mai detaliat raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Fr3ShLalu a răspuns:

Cand ai aplicati pe ecran si vrei sa le scoti ti apasat pe o aplicatie si o sa apara jos un cos si duci aplicatia acolo sa bagi aplicati intri in meniu si apasi pe butonu de langa cel patrat

1 răspuns:
| Blackscarred a răspuns:

Pay cred ca e ca la S 3! Nu stiu sigur!thinking Dar trebuie sa fie jos langa butonul ala mare, in partea dreapta este un buton cu senzori cu optiuni si ai optiunea dezinstalare! Apesi pe ea si pormaa pe aplicatia pe care vrei sa o stergi! Daca vrei sa instalezi aplicatii intri pe magazin play daca e teluu in romana (nu e tradus f corect) sau play shop (daca e in engleza) Aplicatia asta este deja instalata intri acolo si iti cauti tu aplicatiile pe care le vrei!winking daca vrei sa le muti apesi pe etiteaza si le muti unde vrei tu si in ce ordine vrei happy Bafta! Sper ca te-am ajutat. daca vrei idei de aplicatii intreaba-ma!winking:*